Přelepovací fólie blokující modré světlo

Věděli jste o tom, že spousta displejů na domácích spotřebičích vyzařuje modrou složku světla, která vám může ve večerních a nočních hodinách nabourávat kvalitu spánku? Žádné obavy, přelepovací barevná fólie problém hravě vyřeší.

Omrknout fólii 🔎

Naše služby

Vytváříme návrhy osvětlení pro rodinné domy nebo bytové jednotky. Díky návrhu přesně určíme vhodný počet svítidel a jejich pozice, aby osvětlovací soustava vytvářela příjemné a pozitivní prostředí.

✓ Projekty osvětlení rodinných domů a bytů

✓ Prodej a realizace

✓ Odborné poradenství o zdravém osvětlení

Noční osvětlení,

které nevyzařuje modré světlo a nenarušuje spánek!

Noční světlo AGENA neobsahuje modré světlo

Chození po tmě je sice výzvou, jenže může způsobit nepříjemné karamboly a kolize s nábytkem. Nebojte, s nočními světly žádné úrazy nehrozí. Slouží totiž jako orientační osvětlení pro bezpečný pohyb, pokud se probudíte během noci. Současně neobsahují modré světlo, mají slabou intenzitu, takže vám nebudou narušovat spánkový režim, jeden ze základních kamenů pevného zdraví.

Mrknout na noční světla 💡

Přečtěte si

Světlo a jeho vliv na člověka

Určitě jste si všimli, že když celý den strávíte v tmavé místnosti, cítíte se sklesle, bez nálady a jako mátohy, i přestože jste se ten den zrovna dobře vyspali. Možná vás také bolí hlava a pálí oči. Nejste ve své kůži až do chvíle, než vyjdete na přirozené světlo, které vám zvedne náladu. Tento příklad můžeme považovat za praktickou ukázku toho, že vliv světla na lidský organismus je obrovský. Číst dál 📖

Novinka | LED světlík

Stropní svítidlo v podobě umělého světlovodu realisticky napodobuje běžný střešní světlík, který přivádí do místnosti denní světlo. Díky speciální technologii vyzařuje téměř identické osvětlení jako denní obloha. LED světlík tak umí vytvořit v každé místnosti pozitivní prosluněnou atmosféru jako na pláži 😀

To chci vidět!

Dekorativní osvětlení

Vybrali jsme produkty, které vám pomohou blokovat modré světlo ve večerních hodinách, upevní tak vaše zdraví a seřídí biologické hodiny těla.

Modré světlo má pro naše tělo stimulační účinky, vhodné pro pracovní či sportovní aktivity. Jenže všichni se shodneme na tom, že Vánoce si zaslouží pravý opak. Pro Vánoce vždy platí, že jsou svátky pohody a klidu. Proto náš vánoční LED řetěz vyzařuje teplý žlutý odstín bez modrého světla a výborně tak doplňuje všudypřítomnou okouzlující atmosféru. Jeho světelné vlastnosti navíc zaručují, že nebude narušovat kvalitu spánku ani cirkadiánní rytmus. Vánoční LED řetěz se tedy výborně hodí pro každou rodinu, která dbá na zdravý životní styl plný energie.

Vánoční osvětlení se navíc používá především během večera, kdy všeobecně doporučujeme používat svítidla, která neobsahují modré světelné spektrum a mají pro organismus zklidňující účinky. Více o problematice používání odlišných svítidel v jiných částech dne se dozvíte v článku „Doporučená doba používání svítidel“.

Po-Ne 8:00-20:00